Author: j***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great...............................
Color: Multicolor
Price: $13.190
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Fruit&Vegetable |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Coffin |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| Altura | 0.5 cm |
| Largo | 1.45/2.3 cm |
| Ancho | 0.9/1.9 cm |
| SKU | sb260302175583984504039 |
Author: j***w
Date:
Review: Great...............................
Color: Multicolor
Author: P***m
Date:
Review: Can’t wait to try theses
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.